Rusza kurs “Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”


 

 

Jeśli zależy Ci na tym, aby tworzyć jak najlepsze relacje z dziećmi – jako Rodzic czy Nauczyciel – to kurs “Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” jest stworzony właśnie dla Ciebie. Poznasz sprawdzone sposoby na nawiązanie pełniejszej i głębszej relacji z dziećmi, która przyniesie korzyści obu stronom!

 

Kurs “Szkoła dla Rodziców i wychowawców” to cykl warsztatów opartych na założeniach sprawdzonej metody opracowanej przez A. Faber i E. Mazlish, dzięki którym dowiesz się jak tworzyć lepsze relacje z dziećmi i staniesz się bardziej skutecznym Rodzicem lub Wychowawcą.

 

Kurs składa się z 10 modułów tematycznych omawianych podczas 5 spotkań stacjonarnych. Spotkania trwają 5 godzin i  odbywają się w Opolu w wybrane soboty.

 

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY POD ADRESEM
http://rodzice.centrum-unisono.pl/

 

—————–
„Wychowanie bez błędów jest mitem. Nic takiego nie istnieje.
I nie tylko nie istnieje, ale wręcz nie powinno istnieć. Rodzice są ludźmi. Popełniają więc błędy i nie wiedzą wszystkiego. Natomiast odpowiedzialni rodzice nie są mitem. Przeciwnie. Dzieci mają prawo do odpowiedzialnych rodziców. Przyznawanie się do błędów albo niewiedzy jest prawidłowym zachowaniem ze strony rodziców. Powinno ono zarazem być uzupełnione przez dążenie do naprawienia błędów oraz poszukiwania odpowiedzi.”

J.G. Woititz
——————-

 

Zapraszamy!
Zespół Centrum UNISONO